Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor

[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.

rude i drvlje

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

rude i drvlje

Postaj by Kharadrim on sri lis 22, 2008 3:53 pm

to me zapravo muci od samog pocetka...

jel postoji negdje neki link, sajt, na kojem se moze vidjeti u kojem podrucju se moze naci koja ruda i koje drvo? ili to radi po principu dugorocne memorije ispod skalpa ili domisljate pravovremene zabiljeske?

S.W.I.M. Panzer Division
Baruk Khazad! Khazad ai-Menu!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kharadrim

Broj postova : 673
Registration date : 11.03.2008

Korisnički profil http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

Re: rude i drvlje

Postaj by Berta on sri lis 22, 2008 4:05 pm

mislim a nema, trazijo sam ja vec to posto je bilo takvih za wow ali nisam nista nasao
Berta

Broj postova : 1818

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Morgo on sri lis 22, 2008 6:05 pm

Ruda i drvo rastu s levelima kao i monsteri. Na početku u svakoj regiji imaš 2 vrste.
Tako ćeš npr. u Shireu, Breeu i Ered Luinu u lakšim dijelovima nalaziti copper i rowan wood, a u malo težima barrow-iron i ash wood.
Kad se pomakneš u Lone Lands ili North Downs, nalazit ćeš barrow-iron i ash wood na početku, a na težim dijelovima rich-iron i yew wood.
Onda dolaze Trollshaws s dwarf-ironom i lebethronom, Evendim s rich-ironom i yew woodom, a na zapadnoj obali s dwarf-ironom i lebethronom.
Na kraju dolaziš u Angmar gdje je na početku dwarf-iron i lebethron, a kasnije ancient-iron i black ash te Forochel i MM gdje je isključivo ancient-iron i black ash.

Na isti način progresira i draguljarska ruda s time da se gold može naći i među rich-ironom i dwarf-ironom.
Morgo
Admin

Broj postova : 555

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]