Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor

[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.

Simply Walking Into Mordor EU

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Simply Walking Into Mordor EU

Postaj by Kapetanili on pet stu 13, 2009 3:39 pm

Talumaril je napisao/la:Hoćete li vi pokretati novu stranicu i forum za strance, full na engleskom, a starom SWIMu ostaju ovi kao i do sada ili kako ćemo?

Upravo sam to htio da pitam Razz

Mogo bi se napraviti pod forum ovdje ali neznam dali bi to bio problem za strance, bojim se da bi.
Novom kinu će trebati novi kalendar. tako da se teško može koristiti ovaj portal, tako da neznam kako će se to riješiti, jeli problem sve na novo napraviti.
Kapetanili

Broj postova : 1151
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

Korisnički profil http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Berta on pet stu 13, 2009 4:13 pm

Novi forum
Nova stranica
Isti ventrilo

zajednicko ce nam biti jedna naslovna stranica koju cu staviti na neki free host i na kojoj ce biti odabir za jedan ili drugi swim
Berta

Broj postova : 1818
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Mestar1 on pet stu 13, 2009 4:14 pm

Nisam siguran da svi razumiju sta se treba napraviti.

Berta je zamislio kin sa cca 20 aktivnih igraca. Moze biti 20, 25 ili 30...svejedno! Poanta takvog kina je u tome sta svi clanovi koriste svoje altove jednako! znaci nema ja bi sa ovim ili onim altom. Potrebno je da svaki clan ima sta je vise moguce altova i MORA igrati sa njima. Raid leader odlucuje tko ce igrati sa kojim altom, ovisno o broju dostupnih igraca.... ovo je pokusaj da se napravi raiding kin, a oni funkcioniraju na ovakav nacin.
Prednosti takvog nacina igranja su u tome sta se svi vrlo brzo equipaju. zatim svi vrlo brzo nauce instancu (taktiku i sl...). to je sustav koji rastura sve pred sobom. nakon cca 2 mjeseca igranja, 80% svih clanova (altova) je opremljeno sa full opremom.

Berta, po takvoj logici ubaci u listu sve altove zainteresiranih igraca i tako ces dobiti pravu listu....iako vec se vidi da nedostaje kapetana, tenkova, lm-ova i burgova....sreca, mns-ova ima dovoljno.

Onaj tko se odluci za ovo treba znati da daje svoj LOTRO zivot za kin!!!!

Zadnja promjena: Mestar1; pet stu 13, 2009 4:28 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Mestar1

Broj postova : 18
Registration date : 11.08.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by LatZee on pet stu 13, 2009 4:16 pm

Evo samo za Kapetanilija:

nešto

Razz
LatZee

Broj postova : 127
Registration date : 21.09.2008

MyLotro
Main character: Deda
Class & Lvl: Lvl 65 Minstrel
Radiance: 120

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet stu 13, 2009 4:44 pm

Bok ljudovi,

znam da sam relativno nov u kinu i da moje misljenje bas i nema neku tezinu, al jednostavno moram dat svoj komentar o svemu ovome.

Ja sam u SWIM usao prvenstveno iz jednog razloga, radi jednog lika koji se setao po Thoris hall-u i zvao se Patuljak. Nisam uopce razmisljao kakav je kin i sta se u njemu radi, koliko ljudi ima, da li su voljni pomoci jer sam ja u to vrijeme bio oko l40 i bio sam relativno nov u igrici i nisam znao pola stvari, a i dan danas otkrivam dio po dio mogucnosti koje nudi ova igra. Vremenom sam shvatio da je tu opustena atmosfera, zakon ekipa i zajebancija do bola (nema do nas balkanaca) i sto mi je bilo najvaznije ekipa ljudi koji se drze zajedno.
Zao mi je sto danas gledam da se ta ekipa raspada i razmislja se o novom kinu, a koliko vidim jednom nogom ste u tom kinu.
Svi vi koji zelite prijeci u novi kin ste dio ovog kina ste jedan od razloga zasto sam ja u ovom kinu. Znam da vam je tak svejedno bio ja tu ili ne, ja sam samo jedan champ u nizu koji svakodnevno nesto gnjavi i svakodnevno nesto trazi, al sam isto tako vremenom postao i jedan od tih kojeg drugi gnjave i traze za pomoc i mogu vam reci da sa zadovoljstvom pomazem jer su i drugi pomagali meni, a to ste bili vi.
Uvijek sam tezio i divio se vasem nacinu igre, kako vecinu stvari znate i nadao da cu jednog dana biti priblizno dobar igrac kao vi i da cemo svi zajedno paliti instancama po Moriji, ali izgleda da nista od toga, putevi se razilaze, a koliko mi se cini SWIM se lagano raspada. Prvo odlaze main-ovi, a zatim i altovi, a nakon toga ce se i ostatak kina rasprsiti po drugim kinovima gdje ce moci od nekog nesto nauciti i gdje ce u krajnjem slucaju od nekog moci dobiti pomoc kada ce ju trebati.

Ja jednostavno mislim da se jednostavno niste dovoljno potrudili da uvedete red u sadasnji kin i motivirate ljude, kako one high level tako i one koji su low level. Bodovanje?, pa dajte ljudi to uvedite pa da vidimo kak to funkcionira. To ce definitivno pokrenuti ljude ili ce ljudi napustiti kin, a uostalom sta ce nam u kinu netko tko stalno od kina nesto trazi, a kinu nista ne daje. Imate svi vi neke altove i to npr l23, a imate i hrpu ljudi u kinu koji su oko l40 i jedni i drugi trebaju pomoc, pa nek se oni malo angaziraju, nek pomazu jedni drugima, svi ce imati koristi, a i imat ce se vremena za vaznije stvari. Ok, nema problema, svi sretni i zadovoljni, dobit ce svi pomoc, al ne uvijek nuzno da skacu l60 likovi i pomazu na l20 q-ovima, i ovi koji su l30 mogu solidno pomoci i u krajnjem slucaju ce morati ako ce i oni jednog dana trebati pomoc....
Malo sam previse zadudlao u sve ovo i od posla si oduzeo povise vremena, al ono sto vam zelim reci je da koliko kuzim svi ste tu radi igre, ali i radi ekipe, radi zajebancije, a sta je najvaznije svi se poznajete i vec znate kako ko igra i na koga mozete racunati. Probajte dovesti SWIM u red, a ne vracajte se na pocetak i stvaranje novog kin-a gdje cete ovisiti o ljudima koji ce na neki nacin zalutati kod vas i dobit cete macka u vreci.

POKRENITE SE SVI SKUPA i dovetite sadasnji kin u red. Definirate pravila pa cemo vidjeti kako ce ici, ko ne pomaze nece mu se niti pomoci, ko ne dolazi na vrijeme nece ici na raidove, nece imati pravo roll-a.... pa da vidimo da li ce se nekom isplatiti ici po 50 puta u neke instance ne bi li eventualno nesto zarolao... Ako je tu casual, onda neka casual skakuce i salje lff, koliko ce se angazirati, toliko ce mu se i pomoci!!!

Eto zavrsavam svoj monolog i ispricavam se sto sam vas ugnjavio po stoti put. Kako god, zelim vam srecu i uspjeh gdje god da jeste i sa kim god da jeste.

Pozdrav,

Maduin.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet stu 13, 2009 4:45 pm

Još jedna stvar će biti "obavezna" za članove novog ogranka: Obavezan ALT u kinu ako ga imate!

Dakle, ako netko levela, neka ubrza leveliranje altova...moramo imati dovoljno opcija!

@ maduin

Odvajamo se zboh High-end raidanja...to sa ovim Swimom nije moguće, treba napraviti bazu igrača koja će moći raidati više dana u tjednu. To ne znači da ti, ako to možeš, nisi pozvan u novi Swim, ako imaš vremena i želje za tim. Pa svi igrači koji su sada u Swimu imaju prioritet i prednost.

Što se tiče ekipe koja ostaje, i tu vas ima dovoljno da radite ove instance koje i do sada radimo, a i kornjača vam nije problem! A 100% sam siguran da vas nitko iz novog ogranka nikad neće odbiti i pomoći vam u bilo čemu, kao što je to bio običaj i do sada. To što smo u novom kinu ne znači ništa.

Toliko.

Zadnja promjena: Dare; pet stu 13, 2009 5:22 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Cezer on pet stu 13, 2009 5:06 pm

Eto izgleda da ja neću u SWIM elite jer potreban mi je alt. Imam alta Champ (garov) lvl 48 al nezanimljivo mi je s njim igrat.
Ja imam svog Cezera s kojim želim igrat high lvl instance.
Mislim da je jedno imat organiziran kin i koji će se strogo držat pravila pri raidanju. A drugo siljenje nekog na druge klase.
A mene da neko sili igrat s drugim klasama protiv moje volje to neće ići...

Razumim ljude koji su napravili više klasa jer im je zanimljivo s njima igrat a meni trenutno nije... Ukoliko smatrate da moj cezer zadovoljava kriterije za novi SWIM rado ću se odazvat i nastojat bit što bolji ćlan, a ako ne izgleda da će se s menom desit upravo ono radi ćega se SWIM-Elite osniva...

Cezer

Broj postova : 27
Registration date : 12.07.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet stu 13, 2009 5:13 pm

Cezer, nisi me razumija prika eee!

Mislio sam, prvenstveno, da osoba koja upada u kin, u njega treba ubaciti i alta!
Ako to nije tvoja želja da imaš alta, to nije problem, al opet smanjuje opcije!
To ne znači da ti nećeš biti član, hehe, samo što ćeš kad opremiš Cezera!?
Dopizdit će ti stalno ići na iste stvari a nemaš koristi od njih, a morat ćeš ići radi pomoći drugima!

Ako se tebi ne igra champom, možda ima neka klasa s kojom ti se igra.
I to ne znači da ti trebaš to izlevelat u roku 10 dana, nego samo bi bilo poželjno da ima što više opcija!

Ne beri brigu brale, sve je ok! Wink

Sorry ako sam bio zbunjujući u prijašnjem postu! Wink

Zadnja promjena: Dare; pet stu 13, 2009 5:20 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Juhatar on pet stu 13, 2009 5:17 pm

cezer... ajde smiri... naravno da upadas... nema tu sad pritiska... MORAS imati alta bla bla...
ok... ja imam previse njih... ali necu uskratiti nikome da igra ili da ne moze ici samo zato sto nema altova...
tako da ti tiho i mirno cekaj inv Razz
Juhatar

Broj postova : 408
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cezer on pet stu 13, 2009 5:23 pm

Ocito se nismo razumili :-)

Ma ok! Ne kazem da ja necu imat alta vec da sad nemam zelje radit novog lika. Kad budemo opremljeni i ako dođe do zaićenja s RK-om rado napravim novog da imamo više opcija za slaganje grupa.

SWIM-Elite

bounce

Cezer

Broj postova : 27
Registration date : 12.07.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Berta on pet stu 13, 2009 5:25 pm

Alo Dare na kocnicu sta petljas stvari, kakvi altovi,

Nitko nije obvezan imat alta, svi koji idu u novi kin moraju ispnit uvjete tako i njihovi altovi a ako ce netko imati alta ili nece to je njegova stvar nemam ni ja altove lvl 60 spremne za kin niti ih planiram imati u skoro vrijeme

dodatak:
ako nadjete negdje u onim pravilima za upad da morate imat alta onda dobro inace nema potrebe za panikom Smile
Berta

MyLotro

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet stu 13, 2009 5:30 pm

Bla bla Very Happy

Ja sam sve objasnio prije Razz

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Berta on pet stu 13, 2009 5:45 pm

@Maduine Sta za rec, u Swimu se ne moze postici ovako sto i nije uredu da se casual igracima namece ovakav sistem, niti je uredu da se hc igraci ( ajmo ih tako nazvat ) razocare svaki put kad treba ici u raid a nema se ljudi. Svatko ima svoje mišljenje ali ja mislim da sam se ja dovoljno potrudio da dignem swim na visi nivo, neide i necu reci nazalost svatko ima svoje pravo da igra kako zeli, iz tog razloga su u ponudi dva kina casual i hc mi smo i dalje jedna velika zajednica samo sto smo u dva razlicita kina i dalje ce mo biti na ventrilu i probat ce mo rjesit taj cro kanal da ostanemo u kontaktu.
Berta

MyLotro

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Ghostara Ashvaraga on pet stu 13, 2009 6:04 pm

Vrlo je vjerojatno da je ova opcija sa novim kinom dobra. No to će vrijeme najbolje pokazati.

U potpunosti razumijem zašto to hoćete napraviti. Dosta igrača je preraslo casual play koji mi njegujemo(što zbog toga jer volimo igrati casual, što zbog toga jer nam život ne dopušta drugačije), i želi vidjeti end game, i imati end game content.

Ja ostajem čuvati staru kuću iz puno razloga. Teško bi se uklopio u rasporede, dosta nekontrolirano psujem, šovinist sam, i volim piti i igrati. Uglavnom, teže podnosim strože režime, a i oni mene.

On the other hand, mogli bi regrutirati moju ženu, da mi do kraja otme account.

Naravno, i dalje ostajem dostupan za svaku vrstu pomoći. I toplo se preporučam kao moguća zamjena u slučaju nedostatka igrača pri rajdanju.

Također, imam pitanje - kad planirate kreirati novi kin?

PS - @Maduin, SWIM sigurno neće propasti. Smile

flower

Ghostara Ashvaraga, I am the Guardian.
Ghostara Ashvaraga

Broj postova : 478

MyLotro
Main character: Ghostara Ashvaraga
Class & Lvl: Guardian 60.lvl
Radiance: 50

Korisnički profil http://kkcrew.com

[Vrh] Go down

Postaj by Berta on pet stu 13, 2009 6:22 pm

Ghostara Ashvaraga je napisao/la:Također, imam pitanje - kad planirate kreirati novi kin?

cim bude dovoljno ljudi, odlucimo ime, sredimo stranicu, kad se to rjesi mozemo dici novi swim, mozda ovaj vikend ako ne iduci tjedan

za sada imamo 12 ljudi sto je dovoljno za pocetak Smile jos se nisu svi izjasnili pa smo jos u fazi cekanja Smile
Berta

MyLotro

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by LatZee on pet stu 13, 2009 7:57 pm

Evo cisto da se reda radi izjasnim, ako je slucajno bilo ikakove sumnje, naravno da sam apsolutno za.
LatZee

Broj postova : 127
Registration date : 21.09.2008

MyLotro
Main character: Deda
Class & Lvl: Lvl 65 Minstrel

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kapetanili on pet stu 13, 2009 9:28 pm

Dakle, ako netko levela, neka ubrza leveliranje altova...moramo imati dovoljno opcija!
Dare, ovo je zvučalo strogo, tako da u potpunosti razumijem Cezerovu reakciju. Kad sam ovo pročito odma sam ispalio strijelicu u tvoju sliku koju držim na zidu da je gađam kad me iznerviraš.
Pregibalac može preći u novi kin ali ja uopšte neću žuriti sa opremanjem njega, opremiću ga kad ja osjetim potrebu i kad mi se bude dalo, a sa Kapetanilijem ću da dam maksimum. Tebi svaka čast što imaš toliko volje, vremena i znanja da napucaš 3-4 alta.

@Maduin
Imam osjećaj da si se poslije ovoga posta ubio, toliko je u njemu tuge.
Da ti kažem jednu stvar, makar sa moje strane a mislim i sa svih ostalih, kad god nekome trebadne pomoć u SWIM-u, dobiće je kao i prije, biće taj chat kanal u kome ćemo se normalno dopisivati, po mome mišljenju nikakve razlike nema osim što ćemo mi da raidamo sa strancima, radi čega se i odvajamo, jer se sam SWIM nije moga dići da raida, nisi upravu kad kažeš da se nismo dovoljno potrudili, pročešljaj forum pa ćeš vidjeti.

@Deda
Hvala što si se javio Razz
Kapetanili

MyLotro

[Vrh] Go down

Postaj by Mestar1 on sub stu 14, 2009 10:57 am

U kin pravilima se nigdje ne spominje ne dolazenje na raidove!... kroz rujan se pokusala oformiti ekipa za raidanje medutim to je propalo jer se ljudi nisu prijavljivali. Evo kako je to u Mellowshipu rijeseno:

"All members are expected to raid on weekly basis.
You must sign up on the raid planer regardless if you sign up as available, unsure or unavailable. As available you are expected to be in-game ready to raid at invite time. If you signed as available the raid leader might move you to reserve.Use the unsure option if you don’t know if you can be available for a raid. Make sure to update to available or unavailable as soon as you know.
You must give the raid leader a valid reason to sign up as unavailable and still be online. Example: you may not be able to stay the whole raid or real life may interact in a way that makes it impossible to focus 100% on the raid."

Jos nesto!. Sistem nagradivanja! Ne cini mi de bas da craftanje i raidanje idu zajedno. Taj sustav nagradivanja isao bi dobro u nekom velikom kinu ali ne i u malom kinu sa cca20-25 clanova. Mislim da nema smisla!. Cilj su nam boosovi od 300k morala a ne scraftati lvl 35 armor za nekog alta (ili pomoci mu da rijesi GA). U novom kinu bi trebali biti ljudi kojima nije problem doci do lvl 60 u 3-4tjedna igranja.

Sta je sa ljudima koji igraju sa altom a ne mainom samo da bi popunili rupu u lineupu? Nekoliko ljudi je reklo da ih trenutno ne zanima lvliranje. To je ok! Ali zbog malog broja clanova necemo imati postavu, a tada upadaju altovi (ili se raid otkazuje). Ljudi koji su primorani igrati sa altovima bi trebali biti nagradeni na neki nacin....Mozda na nacin da se bodovi ne vezu uz klasu nego uz igraca? Tu nam trebaju prijedlozi i rjesenja.

Mestar1

Broj postova : 18
Registration date : 11.08.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Juhatar on sub stu 14, 2009 11:17 am

ja bi stavio univerzalan sistem pointova PO igracu... ne PO charactheru...
zasto?
npr... ja igram samo sa svojim wardenom... i opremim ga i sve... no i dalje idem na runove s njime... s vremenom se otvori mogucnost da dodjem sa MNSom... (npr.) i zasto bi onda od pocetka morao skupljati pointove... ako sam vec dolazio "bezveze" sa wardenom...
to i dalje ne stavlja ljude s altovima u prednost od onih koji imaju samo jednog lika... zasto?
jer ti ljudi ako dolaze... ionako ce imati vise bodova od mene... (jer sam ja vec uzeo loot) ili ce vec biti opreljeni...
mislim da to tako treba gledati...

a za pomaganje... pomaganje pointova bi dao samo za INSTANCE (ne skirmish) od lvla 60 do 65... i to samo ako it went well... da se ta instanca i zavrsila... isto tako i za craftanje... nema tu grindanja pointova... za low lvle... samo za visoke lvle... mozda se cak moze i stvoriti neka tablica... po crafting masteriju... parentice... arisan.. expert... suprime... bla bla bla...
Juhatar

Broj postova : 408
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Jova on sub stu 14, 2009 2:31 pm

Jova i Jovamir su za bounce , ostali altovi ostaju u starom swimu dok ne postanu 60ke Basketball
Koliko sam shvatio, mi necemo biti 100% zauzeti, ne mozemo svaki dan raidati jer nema svako od nas po 5 altova tako da cemo biti slobodni za pomoc swim-u cheers
Jova

Broj postova : 92
Registration date : 30.05.2009

MyLotro
Main character: Jova

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by zokran on sub stu 14, 2009 3:01 pm

evo javljam da se i na thermita može računati Smile izjasnio je želju da bude u novom "hardcore" swim-u Smile
zokran

Broj postova : 321
Registration date : 20.03.2009

MyLotro
Main character: Zokran
Class & Lvl: Lore-master, Lvl 65
Radiance: 180

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kapetanili on sub stu 14, 2009 3:09 pm

Znači upisao je časove engleskog Razz
Kapetanili

MyLotro

[Vrh] Go down

Postaj by Samokres on sub stu 14, 2009 3:16 pm

kod krafta nije baš dobro da se sve boduje ali ono što će se koristit prilikom raida tipa hope tokena,moral/power potovi,skrole,itd to nek se boduje. naravno ako ide za kin a ne za wide use AH

Samokres

Broj postova : 166
Registration date : 27.08.2009

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub stu 14, 2009 3:52 pm

Sve će se to još dogovoriti. Bez brige...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub stu 14, 2009 3:56 pm

Berta je napisao/la:ovo je lista ljudi koliko sam ja skuzio po postovima da su zainteresirani

Burglar
Senka -[alt]

Captain
Anfert

Champion
Berta
Kameni
Galrandil
kapetanili
Jova
Juhatar

Guardian
Dare
Jovamir -[alt]

Hunter
Liinras
Thermit

Lore-Master
Zoki
Cali
Dareborn -[alt]

Minstrel
Juha
Kuva
Brada
Deda
Juhadar (valjda sam ove juhine dobro rasporedio Very Happy )

Rune-keeper
Cezer
Samokres
Mordaria -[alt]

Warden
Juhador
Ellriel -[alt]
Djuro -[alt]

Dakle, fale kapetani i burgi. Osobno vidio sam da ide s jednim kapetanom, mada je naravno lakše s 2. Još se nisu Anfert, Regoc i Mirozel izjasnili pa ne znamo šta je s njima. Anfert ima i Burglara, tako da bi to moglo biti ok. Dobra i uigrana ekipa skida većinu bossova s raznim kombinacijama Wink

Edit: Eto imamo i kapetana i burgija...

Zadnja promjena: Dare; sub stu 14, 2009 4:04 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]