Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor

[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.

LAG problemi

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

LAG problemi

Postaj by Berta on uto ožu 09, 2010 10:59 am

Posto sam u etenu u zadnje vrijeme i imam dosta problema sa lagom, malo sam pregledavao internet i cackao po postavkama kako bi rijesio problem laga

Za pocetak da kazem da postoji vise vrsta laga
- O vrstama laga i razumjevanju laga procitajte na ovom LINKu

Kao i sto tamo pise jedino si mozemo pomoci oko client laga

Lag u loading screenu mozete rjesiti sa [You must be registered and logged in to see this link.]

Lag u igri, instance / raidovi / pvp je ono sto vecinu zanima, uz malo podesavanja po postavkama lako se moze rjesiti

--Options--
Graphic
Pod Overall Graphics Quality postavite grafiku na very low

Advanced Graphics
Object Draw Distance
postavite na Ultra high, prije ce vam se ucitavati i nece stvoriti lag u borbi
Landscape Draw Distance
isto kao proslo stavite na max Very high
Texture Cache Size
- postavite na max (ako imate veci hard ili imate dosta slobodnog prostora na hardu)
- postavite na min ( ako nemate mjesta na hardu )
-- postavkom na mix/max odredjujete koliko prostora odvajate za spremanje textura, ako imate vise prostora teksture ce se spremit i iduci put ih nece snimat sto stvara pocetni lag ali kasnije bude bolje, ako nemate prostora na hardu smanjite na min ovim povecavate performanse racunala
Player Crowd Quality
- postavite na min, ovo vam odredjuje kvalitetu okoline i igraca u prostorima gdje ima puno igraca

UI Settings
Floating text
Najbolje je iskljuciti sve sto vam netreba od toga znaci damage, destiny points itd
Special Effects Options
Iskljucite svih pet, ovo dosta utjece na performanse tako da ce svakako pomoci da se sve iskljuci

--Ostalo--
Jos neke stvari koje mogu pomoci
- iskljucite sve nepotrebne programe i procese na racunalu, winamp, torente itd
- osigurajte da na disku imate barem 25% praznog prostora

** sto se tice opcija vjerovatno sam nesto zaboravio posto pisem napamet, kad sjednem za LOTRO cu provjerit pa ispravit

Nadam se da pomaze Smile
Berta

Broj postova : 1818
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]