Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor

[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.

Dosao bih u SWIM, ALI...

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Dosao bih u SWIM, ALI...

Postaj by Faerdhur on čet tra 17, 2008 10:27 am

Upadam bez avatara i ostalog, samo da se dogovorim s vama. Ovo ce vjerojatno zanimati i druge.

Naime, SWIM je relativno mlad kin, a mi koji smo otprije u LOTRO, a nismo bili u SWIMu vec imamo jake likove. Zakljucio sam da vam champ bas i ne treba, pa stoga s mojim podosta nabrijanim champom za sad ostajem u stranom kinu, da ne bih bio suvisan champ kad dodje do raida ili slicno. Ali imam novog lika, burglara, s kojim tek pocinjem. E tu nastaje problem... Nemam toliko vremena da uzivam u LOTRO sa vise likova, pa kad posvecujem vrijeme toj izvrsnoj igri onda to zelim kvalitetno i s rezultatima. Svi smo mi zadovoljni kada nesto dobro obavimo, pa cak bolje spavamo ako nam je i u igri dobro islo. Da bih uzivao u razvijanju novoga lika, trebao bih i dobro obavljati sve poslove, kvestove, itd.

Ono sto me zanima jeste KAKVA JE VOLJA U SWIMu da se ekipa okupi oko nekoliko low-level igraca i da se kvalitetno u sat-dva-tri nekoliko puta tjedno obavljaju kvestovi kako bi ti likovi napredovali? Ne velim da se MENI pomogne, vec samo zelim potaknuti ako je moguce da se kvalitetno pomogne napredovanju nekoliko low-level likova istovremeno, a poslije svatko od nas neka radi fine-tunning svojega lika (deeds, armor, stuff, weps, itd.)

I ako ima volje, koliko mislite da je to prakticno izvedivo (recimo subotom navecer, nedjeljom)?

Ako bi REALNO postojala ta mogucnost napredovanja, kao nekakav boost za taj HR kin, bilo bi to stvarno super i odmah s burglarom prelazim, a vjerujem da slicno misle i mnogi drugi.

Hvala za razumijevanje, nemojte uzeti nista kao pretenciozno, samo se zurim i neke stvari malo ozbiljnije vidim kao prepreku za dobru zabavu, pa zelim da se rascisti.
Faerdhur

Broj postova : 15
Registration date : 17.04.2008

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Dosao bih u SWIM, ALI...

Postaj by Berta on čet tra 17, 2008 10:35 am

Dobrodoso ti nama

e ovako ja ti mogu dati svoj odgovor a mislim kako stvari stoje da bi vise manje to mogo biti svaciji odgovor

U nasem kinu je obicaj, sad vec i neka tradicija da se pomaze low-lvl igracima sto se tice boostanja sto se tice itema e sad dosad jos nije bilo nekih zakazanih akcija grupnog boostanja vec se uvijek boostalo pojedinacno igrace posto nije bilo vise low-lvl igraca odjednom ali kako se stvari mijenjaju dolazi vise igraca tako bi mogli i to organizirati Smile
Berta

Broj postova : 1818
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Morgo on čet tra 17, 2008 10:57 am

Što se itema tiče, mislim da tu nikad nismo zakazali u pomoći novim igračima.
A ako vas dolazi više istovremeno, riješen je i problem grupnih akcija! Smile
Ako vam unatoč tome usfali 1-2 FS membera, vjerujem da će se uvijek naći netko od nas da uleti.
Morgo
Admin

Broj postova : 555

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Ghostara Ashvaraga on čet tra 17, 2008 11:04 am

Sa leveliranjem definitivno nećeš imati problema. Ni prije(dok nas je bilo znatno manje) nije bilo, a sada je situacija puno bolja jer nas ima više i svih levela.

Za Iteme je situacija još bolja. Very Happy

Ghostara Ashvaraga, I am the Guardian.
Ghostara Ashvaraga

Broj postova : 478

MyLotro
Main character: Ghostara Ashvaraga
Class & Lvl: Guardian 60.lvl
Radiance: 50

Korisnički profil http://kkcrew.com

[Vrh] Go down

Postaj by Faerdhur on čet tra 17, 2008 11:28 am

Ghostara Ashvaraga je napisao/la:Sa leveliranjem definitivno nećeš imati problema. Ni prije(dok nas je bilo znatno manje) nije bilo, a sada je situacija puno bolja jer nas ima više i svih levela.

Za Iteme je situacija još bolja. Very Happy

Vidim da se svi u pomaganju furate na iteme. Ja kad bih trazio item od nekog osjecao bih se bijedno i kao beggar. Ako mi netko ponudi, od viska, OK mozda uzmem, ali ono sto me najvise pati je to pitanje udruzivanja radi brzeg leveliranja, nista drugo. Ne samo fs kvestovi, vec i solo se daleko brze obave zajedno, ofc.
Faerdhur

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Skullcrusher on čet tra 17, 2008 12:29 pm

i ja bih došao u SWIM ali mi žao napustit moj, joj ne znam što da radim Sad (jer sam u svom od samog početka Lotro-a, točnije od 27.04.2008.)
Skullcrusher

Broj postova : 14

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Talumaril on čet tra 17, 2008 1:27 pm

Dobro došli na Forum, Faerdhur i Skullcrusher!

@ Faerdhur
Vjeruj mi, itemi za kinsmene nipošto nisu milostinja. U Kinshipu se sve dijeli i naravno da pomažemo jedni drugima. Uostalom, to i jest svrha Kinshipa. Realno je očekivati da će te viši leveli u Kinu opremati. Tako svi mi funkcioniramo. Osim toga, neki Kin memberi će proizvodnjom stvari za tebe ujedno i bildati svoj skill, tako da svi profitiraju. Za oružje i opremu ne brini.

Što se tiče pomaganja, kao što je Morgo rekao, grupne akcije ne bi trebale biti problem. U Kinu već ima nekoliko low-level likova, ako još vas nekoliko dođe, to će samo povećati šanse da se uvijek složi neki konkretan full ili gotovo full FS.

Ako vam bude falilo ljudi, uletjet će par high-level likova i stvar riješena.

Tu su još i naši rezidentni Slavonci koji žive online, a u bilo kojem trenutku furaju nekog low-level alta i spremni su za akciju. Smile

Mislim da stvarno ne bi trebalo biti problema sa pomaganjem.

Na forumu ima i sekcija gdje se unaprijed planiraju neke akcije. Tu se low-leveli mogu dogovoriti oko termina za grupno questanje, a i svi ostali će znati kada je akcija planirana pa će pripomoći budu li mogli.

Dođi, navrati, probaj, vidi.

To važi i za tebe, Skull. Smile Smile

Sink or SWIM! Smile
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bz-suspect on čet tra 17, 2008 1:32 pm

ljepo si to srocio svaka cas Wink
Bz-suspect

Broj postova : 58
Registration date : 13.03.2008

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Morgo on čet tra 17, 2008 1:48 pm

Faerdhur je napisao/la:
Vidim da se svi u pomaganju furate na iteme. Ja kad bih trazio item od nekog osjecao bih se bijedno i kao beggar. Ako mi netko ponudi, od viska, OK mozda uzmem
Kod nas ti je to tako da se mi borimo za pravo da novom članu napravimo oružje. Nije se samo jednom dogodilo da bi netko na 21. lvlu dobio 3 mača od 3 različita weaponsmitha.
Jednostavno smo sretni kad možemo opremiti nekoga! Smile
Morgo
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Talumaril on čet tra 17, 2008 1:51 pm

Bz-suspect je napisao/la:ljepo si to srocio svaka cas Wink

Hvala, meštre! Smile
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Faerdhur on čet tra 17, 2008 2:11 pm

Hvala za dobrodoslicu.

Malo me raspizdio neki na BUG forumu, ne mogu papku objasniti zasto trazim udruzivanje za boost lika. Da sve ne objasnjavam, a tice se mog dolaska u SWIM, a znam i da jos neki tako razmisljaju, evo vam link, na dnu je negdje moj step-by-step problem:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Moj champ lvl50 takodjer moze slati iteme mom burgu, kao i vasima, normalno, a i moze doci u SWIM povremeno da pomaze low-levelima. Valjda je to sad jasno... jao...
Faerdhur

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bz-suspect on čet tra 17, 2008 2:14 pm

ako si sami necemo pomoc tko ce nam
kuzis spiku nee tako ako ti netko moze pomoc u bilo cemu samo se obrati u KS chatu i vec ce ti netko pomoc

i nemoj ni SLUCAJNO pomisliti da je to kao neka milostinja ili da si zicer jel jednog dana ces mozda bas ti pomagati nekom low lvl playeru u questanju ili craftingu
to ti je swim

jedan za swim , swim za jednoga
Bz-suspect

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Faerdhur on čet tra 17, 2008 2:19 pm

OK, Ceoli, culi smo se ti i ja vec online, moj champ je Thinna, sjetit ces se (kin Eldarian Knights), ali sad budem napravio drugog burga, javit cu ti ime kad upadnem, pa mi posalji pozivnicu Smile
Faerdhur

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Berta on čet tra 17, 2008 2:19 pm

Talumaril je napisao/la:Sink or SWIM! Smile

Bz-suspect je napisao/la:jedan za swim , swim za jednoga

hehe kakve izreke Razz hehe
Berta

MyLotro

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Ghostara Ashvaraga on čet tra 17, 2008 2:24 pm

Samo bez sekiranja. Relax&SWIM! Very Happy

Ti kreni sa burglerom, pa ako ti se svidi - nastavi, ako ne - odustani.

Čak i da pređeš kod nas sa Championom, nitko ti neće reći ni riječi jer je stvarno opuštena atmosfera i iako nam fali burglera naravno da te nećemo odbiti. Very Happy

Ghostara Ashvaraga

MyLotro

[Vrh] Go down

Postaj by Bz-suspect on čet tra 17, 2008 2:32 pm

e cek a sta je ono problem netrebamo champa?
i te spike svi su bobro dosli pa makar bili i 100 champova bitna je ekipa i zajbancija znas ono to to to je to ajde da se volimo to to to je to ajde da se igramo he he bez nekih gay akcija

sto se tice bostanja vecina ljudi koja ima samo 1 low lvl playera nevoli boost
jasno zato sto hoce u zivat u igri i pratit fabulu

ali recimo meni koji ima 3 lika lvl 50 bas i questanje i pracene fabule mi nije u prvom planu pogotovo sto igram jos od closed bete
Bz-suspect

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Berta on čet tra 17, 2008 2:32 pm

Sad sam procitao sta si pisao na bug forumu pa bih htio odgovoriti

copy paste

[ sad upoznajem HR kin, imam mogucnost novog drustva na svom jeziku, da jos malo uzivam, ali oni ne trebaju champove - PROBLEM ]

mi nemamo viska high lvl champa niti jedne druge clase mi smo mali kin i treba nam svakakvih igraca pogotovo high-lvl tako da bi nam bilo cak stovise drago da ako zelis prebacis i svog champa kod nas
Berta

MyLotro

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Faerdhur on čet tra 17, 2008 2:56 pm

Berta je napisao/la:
mi nemamo viska high lvl champa niti jedne druge clase mi smo mali kin i treba nam svakakvih igraca pogotovo high-lvl tako da bi nam bilo cak stovise drago da ako zelis prebacis i svog champa kod nas

Prelazak izmedju kinova je malo osjetljivija stvar. Nisam ja vezan uz te skote i engleze tamo, ali kakvu reputaciju ima covjek koji dolazi-odlazi-dolazi? A to bi se moglo dogoditi ako, ne-daj-boze, u SWIM odnosima nesto jako podje po zlu, pa ja i neki odemo, itd. Kamo onda? Lojalista sam, a radije bih bio lojalan nasem kinu nego skotima, no ipak ce taj prelazak malo pricekati jer sam s onima svasta prosao, pa da se ne zaletim. OK?

A s novim burglarom cu dati sve od sebe za dobre odnose u SWIMu, pa kako bude. Naravno da svi tezimo uraditi najbolje.

Evo jedan primjer losih odnosa: prije Eldarian Knights sam bio u Metalheads of Mordor (radije ih zovem MoM Smile) to ti je kin gdje je ovaj nas Skullcrusher (inace moj frend u RL i uveo me u LOTRO, izvrstan covjek). Nikada nisam dugo molio za pomoc, a priskakao sam kad sam mogao. Kad bih samo u kin chatu spomenuo da radim nesto tesko i da bi mi dobro dosao netko, cekao sam. Obicno nitko nije priskocio i ja nisam dalje trazio (cast jednome ili dvojici, ukljucujuci i Skulla). Ostao sam u kinu i chatao s njima povremeno. Gledao sam kako ljudi odlaze nezadovoljni ili bivaju kickani po necijoj bezumnoj procjeni, pa onda nastane ogovaranje unutar kina. Medjutim kad sam ih danima pozivao i pitao za raidove, high-level instance, itd. a nisu se odazivali na to, samo se zezali nekim njihovim humorom, pitao sam jel oni uopce misle nesto ozbiljnije raditi. Na to mi jedan officer odgovori "we are not fighting, but chatting kin"! Ja im kazem da tako nema smisla, pa tu smo da fajtamo i zezamo se, a lik onako arogantno kaze da ce me kickati i ceka moj odgovor (valjda je bio pijan ili vec ne znam sto...). Drugi priskoce u pomoc i kazu da se ne svadjamo, neki ga izgrde, a on suti. Meni dopizdi i napustim kin istog trenutka. Znam da je Skull flegma tip, inace, ali ne znam kako je izdrzao u MoM, jer sam i poslije sreo neke bivse i kvalitetne officere iz MoMa koji su napustili kin i otisli u druge.

Dok su ovi u EK solidni decki, imamo dobre odnose, solidnu reputaciju u kinu, jer su vidjeli da sudjelujem s njima kad god zovu, nude se da radimo zajedno neke teze stvari, raidaju povremeno. Ali opet, velim, kada je HR kin u pitanju, sve su opcije otvorene
Faerdhur

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bz-suspect on čet tra 17, 2008 3:03 pm

care razumijem te u potpunosti sta mislis zasto sam ostavio svoja 2 lvl 50 na snowbornu

i jucer napustio retributionse

jel englezi sucksaju
nema nista do domace ekipe i materinog jezika
Bz-suspect

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Morgo on čet tra 17, 2008 3:24 pm

Ghostara Ashvaraga je napisao/la:
Ti kreni sa burglerom...
...i iako nam fali burglera naravno da te nećemo odbiti. Very Happy
Još jednom napiši burglEr, i svega mi, naći ću te u nekoj mračnoj uličici Breea i zabit ti oba daggera simultano u oba bubrega! Razz
Morgo
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Berta on čet tra 17, 2008 3:29 pm

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Razz hehe
Berta

MyLotro

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Ghostara Ashvaraga on čet tra 17, 2008 3:34 pm

flower

Ghostara Ashvaraga

MyLotro

[Vrh] Go down

Postaj by Faerdhur on čet tra 17, 2008 4:18 pm

He, he Very Happy

Ajde mi dajte ovdje popis od nekih par in-game imena iz kina da vas kontaktiram kad uletim (a mozda cak i veceras Smile)

Mislim na one koji mogu invajtati u kin...
Faerdhur

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Berta on čet tra 17, 2008 4:22 pm

Talumaril
Ghostara
Morgo
Patuljak
Durmitor
Berta

e sad kog ulovis Smile
Berta

MyLotro

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Bz-suspect on čet tra 17, 2008 5:36 pm

e beta mislim stvarno nis fer
imas jos
bzlas (ceoli ili gardinius) ako nisam na bzlas
kadargo
a mozes se javiti i damba ,draconarius ili drandir (tako nekako)

e pa sad koga ufatis Wink
Bz-suspect

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]